GRASSROOTS SFZ

  • 3. mája 2022
  • Action
  • 480 Views

Turnaj WU12 v Dubnici nad Váhom

 

Pred finálovým zápasom Slovenského Pohára žien v Dubnici nad Váhom usporiadal SFZ turnaj pre dievčatá do 12 rokov. Ako zhodnotil tento isto zaujímavý turnaj tréner Peter Peržeľ sa môžete dočítať nižšie:

 

V nedeľu 1.5. sme sa zúčastnili turnaja, ktorý organizoval SFZ, ako program pred finále SP žien medzi ŠK Slovan BA a MŠK Žilina. Hralo sa na základe pravidla počtu strelených gólov.

V základnej skupine sme sa postupne stretli s dievčatami Spartaka Myjava, Tatranu Prešov a FK Inter Bratislava. Nad Myjavou a Prešovom sme vyhrali a s Interom sme remízovali. Škoda, že sa hralo iba 1 x 15 minút. Vďaka streleniu 10 gólov sa nám podarilo dostať do skupiny o 4. – 6. miesto, kde sme odohrali ďalšie dva zápasy proti Artmedii Petržalka a CFT Academy. Bohužiaľ oba sme prehrali. Tieto družstva boli nad naše sily.

Turnaj však hodnotím veľmi pozitívne. Baby sa zabávali celý deň. Bolo tu množstvo meraných aktivít, ako sila strely, presnosť strely, slalom kde baby mohli súťažiť o množstvo cien. Každé dievča, ktoré sa zúčastnilo turnaja obdržalo balíček od SFZ. Po skončení turnaja sme mohli sledovať finále SP žien. Baby mali určite silný zážitok.

Na turnaji nás reprezentovali: Kucháriková Karolína, Adamčíková Patrícia, Bobčeková Zoja, Jesenská Kristína, Lamošová Viktória, Filová Vanessa, Fekiačová Miriama, Maslová Martina, Brezniaková Anabela, Bíziková Nina, Pakánová Simona a Pučeková Karin.

 

A my ešte dodáme, že ďakujeme dievčatám a aj trénerovi Peržeľovi za príkladné reprezentovanie klubu MŠK FOMAT Martin. A vďaka fotografiám, ktoré nám dievčatá poskytli, sa s vami môžeme podeliť aspoň o takúto ochutnávku z turnaja.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *