GESTO PRE MESTO

  • 3. marca 2021
  • Oznam
  • 286 Views

Zahlasuj pre ZŠ s MŠ Hurbanova

 

Do známeho programu GESTO PRE MESTO so štatútom programu Raiffeisen Bank, ktorý už za svojich 75 mesiacov pôsobenia podporil viac ako 900 projektov, sa zapojila naša partnerská ZŠ s MŠ na ulici Hurbanová, Túto školu navštevuje aj drvivá väčšina školopovinných fomaťákov.

Radi by sme na našej webovej stránke klubu spropagovali aj tento „Hurbankou“založený projekt s názvom

 

ZVLÁDNEME TO.

 

Keď žiak nemôže ísť do školy, musí ísť škola za ním. Život sa zmenil. Aby sme sa dokázali prispôsobiť týmto zmenám, potrebovali sme vyriešiť vzdelávanie našich žiakov na diaľku. Hoci sme škola, ktorá sa snaží napredovať, situácia nám odhalila naše slabé stránky. Aby hodiny na diaľku prebiehali kvalitne, treba nám vymeniť a dokúpiť niektoré zariadenie IT, akými sú kvalitné PC s kamerou a slúchadlá s mikrofónmi. Aj napriek ťažkostiam sa snažíme čo najkvalitnejšie priblížiť školu žiakom. Žiaci majú snahu sa učiť, učitelia sa snažia vzdelávať, a preto im treba v týchto snahách pomáhať.

 

Zahlasovať za tento projekt môžete aj vy, a to jednoduchým spôsobom: kliknutím na tento odkaz

ZVLÁDNEME TO

sa Vám načíta webová stránka programu Gesto Pre Mesto, kde prebieha hlasovacia súťaž pre Žilinský kraj. Následne po kliknutí na „HLASOVAŤ ZA PROJEKT“ pri projekte ZVLÁDNEME TO sa Vám otvorí okno, kde vyplníte krátky dotazník (nezaberie to viac ako jednu minútu času) a potvrdíte na ODOSLAŤ HLAS. Na Vami uvedené telefónne číslo príde kód, ktorým potvrdíte hlasovanie. Táto potvrdzovacia SMS nie je spoplatnená u Vášho operátora. Všetko je teda zadarmo a pre dobrý pocit. Dôležité však je, že hlasujúcim musí byť osoba staršia ako 18 rokov. Pokiaľ túto podmienku nespĺňate, poproste niekoho vo Vašom okolí, rodičov, starých rodičov či známych, aby za tento projekt zahlasovali aj za Vás.

Prosíme, šírte vo svojom okolí túto informáciu o možnosti bezplatného hlasovania za tento projekt školy, aby získal dostatočne veľký počet hlasov a podporu z programu GESTO PRE MESTO získal.

Za náš klub MŠK FOMAT Martin Vám ďakujeme.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *