FUTBALOVÝ KEMP 2023

Letné kempy pre mladých futbalistov

 

Futbalový klub MŠK FOMAT Martin aj tento rok pripravuje pre najmladšie talenty futbalové kempy v dvoch termínoch. Ako novinku predstavujeme kempy aj pre brankárov, ktoré sa uskutočnia v rovnakých termínoch.

Futbalové kempy sú určené pre hráčov a hráčky prípraviek, a teda deti s rokom narodenia 2010 až 2015, a Brankárske kempy sú určené pre deti s rokom narodenia 2009 až 2014. Kempy sa skutočnia v krásnom prostredí na úpätí Malej Fatry, na ihrisku v obci Bystrička, a budú ich viesť licenciovaní tréneri, ktorí si okrem klasického „futbalového drilu“ vo forme hier, pripravujú aj rôzne mimofutbalové aktivity. Našim cieľom je zabávať sa s detmi, rozvíjať ich kreativitu a futbalové sebavedomie, a naučiť deti byť silné v hre 1 na 1.

Ako každý rok, aj teraz sa kempov môžu zúčastniť deti z iných futbalových klubov, nie len z MŠK FOMAT Martin. POZOR: počet detí každého termínu je obmedzený, čo predstavuje maximálne 40 detí. Preto s prihlásením neváhajte.

Ak Vás zaujíma, ako hodnotili tréneri minuloročné futbalové kempy, kliknite na tento odkaz s článkom: LETNÝ KEMP 2022.

Pre prípadné otázky neváhajte kontaktovať pána trénera Fúčelu na t.č. 0907 831 441, alebo nám napíšte do formulára.

 

Registrovať svoje dieťa môžete vyplnením formuláru po týmto odkazom:

 

 

 

TERMÍNY KEMPOV:

  • 03. – 07. Júla 2023 – Voľný termín
  • 10. – 14. Júla 2023 – Voľný termín

 

ČAS KONANIA:

  • Každý deň od 8:00 – 17:00 hod.

 

CENA KEMPU:

  • 175,- EUR – Pre hráčov a hráčky klubu MŠK FOMAT Martin
  • 190,- EUR – Pre hráčov a hráčky z iných klubov

V cene kempu sú zahrnuté: trénigový set značky Joma, kvalitný tréningový proces, celodenná strava a pitný režim, a deti sa môžu tešiť na výlet na Martinské hole + kúpanie v bazéne (závislé od počasia).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *