Fotky ženského družstva

  • 26. októbra 2021
  • Ženy A
  • 381 Views

Keď sa fotí ženské „Áčko“…

 

… tak si to náramne užívajú. Vo FOMAT-e historicky prvý ročník ženského A-družstva žien už pomaly končí svoju jesennú časť. Ale len nedávno sa zišlo v plnej sile. Keďže sú naše ženy vyskladané nie len z našich mládežníckych hráčok, ale aj zo žien zo zahraničia, úplnú súpisku mali tréneri k dispozícii len pár kôl naspäť. A to bol dôvod pre spoločné fotenie až v neskoršom čase.

To, ako sú aj zahraničné hráčky pre našu hru a výsledky dôležité,  značí aj výsledok z posledného majstrovského zápasu 9. kola II.ligy žien – sk.B. V nedeľu ženy-A odohrali zápas na ihrisku v Beluši proti domácemu FK. Kým v druhom kole sme na domácom ihrisku Beluši podľahli v pomere 1:2, v poslednom ligovom zápase 9. kola bola nie len kvalita našej hry, ale aj výsledok diametrálne iný. Hattrick našej Marín Rún Gudmundsdóttir, a góly Slávky Cígerovej a Ivany Švábikovej zabezpečili víťazstvo v pomere 5:0. Navyše bolo to už štvrté čisté konto našej obrany v sezóne. Pripomenieme, že v zápase 8.kola II.ligy to bolo ešte o niečo sladšie víťazstvo. Na domácej pôde, na ihrisku Šport-Park Pltníky, naše ženy herne aj výsledkovo dominovali, keď zvíťazili v pomere 7:0 nad ženami z klubu MŠK Považská Bystrica. Aktuálne im po 9. kolách patrí 4. priečka ligovej tabuľky.

Našim dievčatám, či vlastne už ženám, a trénerom prajeme veľa ďalších úspechov. Aj vy robíte skvelé meno martinskému futbalu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *