Fomaťácke kempy sú tu!

  • 25. marca 2024
  • Kempy
  • 483 Views

(DETSKÉ KEMPY)

Futbalový klub MŠK FOMAT Martin aj tento rok pripravuje pre najmladšie talenty futbalové kempy v dvoch termínoch – od 1.- 5. júla a od 8. – 12. júla 2024. V prvom termíne sa jedná o hráčsky kemp, do druhého termínu sa môžu okrem hráčov prihlásiť aj brankári. Tento rok máme pripravené veľké množstvo noviniek a v porovnaní s minulosťou chceme kempy posunúť o úroveň vyššie. Futbalové kempy sú určené prioritne pre hráčov a hráčky prípraviek, a teda deti s rokom narodenia 2013 až 2016, no radi privítame aj starších chlapcov či dievčatá až do ročníka 2011. Kempy sa skutočnia v krásnom prostredí v priestoroch futbalového štadióna v Žabokrekoch, kde budeme mať k dispozícií okrem futbalového ihriska aj priestory komunitného centra či 2 veľkých šatní na prezliekanie. Budú ich viesť licenciovaní tréneri, ktorí si okrem klasického „futbalového drilu“ vo forme hier, pripravujú aj rôzne mimofutbalové aktivity ako napríklad:  výlety, opekačka, workshopy o zdravej strave, beseda s hráčmi nášho A tímu  a akadémie, skills aktivity, testovanie hráčov, angličtina pre futbalistov, iné športové aktivity, trénersky kurz pre deti, spartan race, kúpanie v penzióne v Jasenskej doline a iné.

Ako každý rok, aj teraz sa kempov môžu zúčastniť deti z iných futbalových klubov, nielen z MŠK FOMAT Martin. POZOR: počet detí každého termínu je obmedzený, čo predstavuje maximálne 50 detí. Preto s prihlásením neváhajte. Kemp je možné zaplatiť na 2 splátky, prípadne na jeho úhradu pouziť rekreačný poukaz. Pre hráčov Fomatu a partnerských klubov – Žabokreky, Bystrička, Diviaky, Príbovce ponúkame zaujímavú zľavu z celkovej ceny. Každý hráč na kempe obdrží aj reklamný balíček s logom, ktorý bude obsahovať: tréningový set Joma, flašu s logom a menom hráča, vrecko, klúčenku a tímovú fotografiu.

Pre prípadné otázky neváhajte kontaktovať koordinátora prípraviek p. Andreja Glejteka  na t.č. 0904 888 768, mailom na: pripravky@fomat.sk alebo nám napíšte do formulára.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *