FOMAT TRÉNUJE

  • 3. novembra 2020
  • Oznam
  • 633 Views

Obnovenie tréningových procesov

Vedenie klubu MŠK FOMAT Martin opäť obnovilo činnosť klubu. Po viac ako týždni, kedy sa pozastavila športová činnosť klubu z dôvodu nariadení vydaných vládou SR, sa hráči aj tréneri opäť môžu stretávať na tréningových procesoch. Samozrejme, ligové či prípravné zápasy sa odohrávať nemôžu a ani zatiaľ nebudú.

Tréningy sa obnovujú pre všetky vekové kategórie nášho klubu dievčat nevynímajúc, a to na UT – na ulici Hurbanova a na UT – Pltníky. Stále však platia aktuálne nariadenia a opatrenia, ako napríklad obmedzený počet osôb, prekrytie horných dýchacích ciest, ale pribudne aj povinnosť priniesť platný certifikát z celoplošného testovania s Negatívnym výsledkom, prípadne s potvrdeným Negatívnym výsledkom PCR-Testu nie starším ako z 31.10.2020, ktorý bol vykonaný v ktorejkoľvek krajine EÚ. Platí ako pre hráčov, tak pre trénerov. Naďalej žiadame rodičov a divákov, aby sa nezdržiavali v priestoroch areálov ihrísk, či šatní, resp. aby do týchto priestorov nevstupovali. Ďakujeme.

O všetkých ďalších zmenách vás budeme informovať.

Presný rozpis tréningov pre nasledujúce dva týždne si môžete pozrieť v odkazoch nižšie. Prvé tréningové procesy začínajú už zajtra 4.11.2020.

ROZPIS TRÉNINGOV 4.11. – 8.11 2020

ROZPIS TRÉNINGOV 9.11 – 15.11 2020

 

JEDNO SRDCE JEDEN TÍM – MŠK FOMAT MARTIN !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *