TJ DRUŽSTEVNÍK DLHÁ N/ ORAVOU vs. MŠK FOMAT MARTIN

TJ DRUŽ. DLHÁ N/ ORAVOU
1 - 6
MŠK FOMAT MARTIN
28. júla 2019 - 17:00 ihrisko Dlhá nad Oravou SLOVNAFT CUP 1. Kolo
Match Statistics
TJ DRUŽ. DLHÁ N/ ORAVOU
Kluby
MŠK FOMAT MARTIN
1
Goals
6
Kunocha
Scorers
Boďa 2
Vajagić 2
Stašík
Palenčár


SLOVNAFT CUP 2019/2020 – 1.KOLO

1 : 6 (1:3)

Zostava:

Hažer, Palenčár, Stašík (C), Garaj, Moďoroši, Boďa, Vajagić, Repáň, Chovanec, Cvik, Ďungel.

Náhradníci:

Tomka, Barčík, Mlynár, Vavák, Lanko, Vojvoda, Huszárik.

Striedania:

46´   Lanko      Vajagić

59´   Tomka     Cvik

59´   Vojvoda     Garaj

 Tréneri:

Šuhaj Pavol, Ruman Stanislav.

Priebeh stretnutia:

V úvode síce domáci využili chybu Fomatu a otvorili skóre, no Martinčania, ktorých prišli podporiť aj ich fanúšikovia, blamáž ako v minulom roku, keď vypadli hneď v prvom kole, nedopustili. V 15. minúte Boďa našiel Ďungela, a ten poslal loptu Vajagovičovi ktorý vyrovnal. Následne Palenčár vysunul Boďu a FOMAT otočil skóre. Ešte pred prestávkou Boďa ponúkol zakončenie Vajagičovi a srbský kanonier nezaváhal.

Po zmene strán po Lankovom pase zvýšil na 4:1 Boďa. V 57. minúte našiel Moďorošiho štyridsaťmetrový pas Palenčára, a skóre sa menilo opäť. V závere poslali tréneri na hrot stopéra Stašíka a ten po spolupráci Palenčára s Lankom stanovil konečný výsledok. Martin tak v druhom kole pocestuje do Stráňav.

Stretnutie sa odohrávalo v slušnom prostredí, začo patrí vďaka obom mužstvám, ako aj ich fanúšikom. Dúfajme, že naši „ultras“ si nájdu cestu aj na ligové stretnutia.

Komentár trénera:

V úvode bolo cítiť, že máme za sebou hrubú prípravu. Chalani boli ešte trochu nekoncentrovaní a inkasovali ako prví. Zareagovali však výborne a ešte pred prestávkou tromi peknými gólmi do prázdnej brány otočili priebeh. Zápas sme mali pod kontrolou, a tak sme mohli prestriedať a vyskúšať si niektoré veci. Stretnutie splnilo svoj účel, ďakujeme aj fanúšikom, ktorí za nami vycestovali. Už sa tešíme na sobotný ligový duel proti Lučencu.