OŠK ROSINA vs. MŠK FOMAT MARTIN

OŠK ROSINA
1 - 6
MŠK FOMAT MARTIN
17. júla 2019 - 18:00 ihrisko Rosina Prípravný zápas Prípravný zápas
Match Statistics
OŠK ROSINA
Kluby
MŠK FOMAT MARTIN
1
Goals
6


PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

1 : 6 ( 1 : 3 )

Góly:

Repáň 2, Boďa, Dinga, Vavák, Lanko.

Zostava:

Huszárik, Palenčár, Tomka, Cvik, Lanko, Chovanec, Vojvoda, Repáň, Dinga, Vavák, Boďa.

Náhradníci:

Hažer, Ďungel, Stašík, Moďoroši, Vajagič, Garaj.

Striedania:

46′- Hažer, Ďungel, Stašík, Moďoroši, Vajagič, Garaj.    

 Tréneri:

Šuhaj Pavol, Ruman Stanislav.

Priebeh stretnutia:

Stretnutie nieslo všetky črty prípravného stretnutia, z našej strany to bolo prvé, navyše v čase najväčšej tréningovej záťaže. Takisto aj v stretnutí sa hráči striedali a každý absolvoval zhruba rovnakú porciu  cca 60. minút.

Stretnutie sme začali chybou pred vlastnou 16-kou a domáci Liška nezaváhal. Potom sme sa ale rozbehli my a hneď v 3. minúte Boďa hlavou zužitkoval center navrátilca Vojvodu po rohu Lanka. Potom v tutovke zaváhal Dinga, ale v 9. minúte sa presadil ďalší navrátilec Vavák, ktorý krížnou strelou zužitkoval prihrávku Lanka. V 33. minúte zavŕšil Dinga spoluprácu Repáňa s Vavákom, a stanovil polčasový výsledok 1:3.

V druhom polčase pokračovala hra na jednu bránku, a postupne sme sa čoraz viac presadzovali a rezultovali z toho ďalšie góly. V 66. minúte úradovala ľavačka Repáňa, o minútu sa zľava presadil Lanko a v 80. opäť Repáň z diaľky stanovil konečný výsledok 1:6.

A ešte perlička: V tom istom čase sa hrala príprava Dražkovce – Žabokreky ( 0 : 3 ) a podľa vyjadrení domácich funkcionárov mužstvo hostí ťahali naši odchovanci Šmehyl, Kračmer a Jesenský.

Komentár trénera:

Stretnutie sme ponímali ako súčasť tréningového procesu, celú prípravu smerujeme na prvé kolá či už pohára alebo ligy. Stretnutie splnilo, čo sme od neho očakávali, akurát rozdiel v skóre mohol byť vyšší. Ale je rozdiel, keď sa trénuje 4x do týždňa prakticky bez prestávky, ako keď je mužstvo po 3-ťom tréningu.