OFK BANÍK LEHOTA POD VTÁČNIKOM VS. MŠK FOMAT MARTIN

OFK LEHOTA p/ VTÁČNIKOM
4 - 0
MŠK FOMAT MARTIN
11. februára 2023 - 14:00 UT Bánovce nad Bebravou Prípravný zápas 4. Prípravný zápas
Match Statistics
OFK LEHOTA p/ VTÁČNIKOM
Kluby
MŠK FOMAT MARTIN
4
Goals
0


PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

 

4 : 0 ( 1 : 0 )

 

Góly:

 

Základná zostava:

Hažer, Ďungel, Chovanec, Sergio, Garaj, Siva, Ceniga, Chupáň, Dinga, Satina, Líška.

 

Náhradníci:

Raček, Otruba, Brodňan, Becík, Kadura.

 

Tréneri:

Šuhaj Pavol, Barčík Miroslav.

 

Priebeh stretnutia:

Na ďalší prípravný zápas sme vycestovali na žiadosť súpera na UT do Bánoviec nad Bebravou. OFK Lehota pod Vtáčnikom je účastníkom 4. ligy ZsFZ, zimuje na 1. mieste tabuľky a pre zaujímavosť v poslednom jesennom kole rozdrvila doma FK Marcelová v pomere 14:0.

Prvý polčas sa niesol v duchu pozorného bránenia oboch mužstiev, hra sa odvíjala viac v strede ihriska. Napriek tomu si hráči FOMATu vypracovali niekoľko sľubných akcií. Už v 13. minúte vysunul Diga kolmo Satinu, ale jeho prihrávku z dobrej pozície poslal nad bránku súpera. Naďalej sme sa snažili hrať kolmejšie, na lopty za obranu súpera si postupne nabiehali Satina, Chupáň, Líška, ale ich spätné prihrávky nenašli správneho adresáta v drese Martina. V 35. minúte Líška vystihol zlú rozohrávku súpera, vysunul Chupáňa, ale jeho strelu zblokovala obrana Lehoty. Takisto v 38. minúte prišiel únik Ďungela, ale nik z hráčov Martina kvalitnú prihrávku nedorazil do siete. Naopak z odkopnutej lopty sa dostal do brejku hráč Lehoty a po zemi prekonal Hažera 1 : 0, čím stanovil prvopolčasový výsledok.

V druhom polčase najprv prišiel výborný obranný zákrok Sergia a strelu Otrubu chytil brankár Lehoty. Hráči Martina sa stále tlačili dopredu, ale súper v ďalšom priebehu využil otvorené okienka v našej defenzíve a v 58. minúte po brejku zvýšil na 2 : 0. V 60. minúte pohrozil strelou Chupáň, ale brankár Lehoty bol pozorný. V 62. minúte sa predviedol Raček, keď najprv zlikvidoval strelu a následne aj hlavičku útočníkov Lehoty. Kalich horkosti sme do dna vypili v 66. a v 84. minúte, keď súper využil naše otvorené okienka v obrane a stanovili konečný výsledok na 4 : 0. Za zmienku stojí, že súper z Lehoty v 2. polčase zbytočne dohrával viaceré súboje, na čo doplatil Garaj zranením členka.

Ďalší prípravný zápas odohráme v piatok 17.02.2023 o 18:00 na UT Pltníky, keď privítame celok z Oravského Veselého.