MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO vs. MŠK FOMAT MARTIN

MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
0 - 7
MŠK FOMAT MARTIN
25. januára 2020 - 14:00 ihrisko Kysucké nové Mesto Prípravný Zápas
Match Statistics
MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
Kluby
MŠK FOMAT MARTIN
0
Goals
7


PRÍPRAVNÝ ZÁPAS

 

0 : 7   ( 0 : 2 )

 

Góly: Boďa 3, Vajagić 2, Veselovský, Lanko.

Zostava: Hažer, Veselovský, Cvik, Paholík, Lanko, Chovanec, Dinga, Mlynár, Vojvoda, Repáň, Boďa.

 –

Striedali:  Košárík, Ďungel, Sproh, Garaj, Vajagić.

 –

Chýbali: Huszárik, Stašík, Tomka, Palenčár, Moďoroši. Barčík, Meľo

Tréneri: Šuhaj Pavol, Barčík Miroslav

Priebeh stretnutia:

Martinčania nastúpili bez viacerých zranených hráčov, ale predstavili sa aj nové akvizície . Veselovský (MŠK Žilina), Paholík (Karviná, t.č.MŠK Žilina), Sproh (Petrovac, Srbsko) a brankár U 19 Košárik (odchovanec Dražkoviec). Martinčania od začiatku nenechali nikoho na pochybách, kto bude pánom na ihrisku a v prvom dejstve sa domáci len ťažko dostávali na našu polovicu a vlastne brankára Hažera ani neohrozili. Naopak začali postupne pribúdať naše šance a prišli aj góly.

V 20. min. ušiel po ľavej strane Mlynár, v 16-ke našiel Boďu a ten aj s pomocou teču domáceho obrancu otvoril skóre – 0:1. Potom v 23.minúte Chovanec nádherne vysunul Boďu, ale ten zle vyriešil gólovú situáciu. Následne Repáň v tutovke netrafil loptu po prihrávke Mlynára. Podobne pochodil aj Dinga, ktorý namiesto zakončenia volil kľučky a o loptu prišiel. Skóre polčasu uzavrel opäť Boďa, ktorému nabil agilný Mlynár 0:2.

Po prestávke v 53. min.unikol Lanko po ľavej strane, Vajagičovu hlavičku ešte brankár domácich vyrazil, ale pohotový Boďa zvýšil na 0:3. Ďalej sme si vytvárali šance, ale chýbala kvalitná finálna fáza. Prišlo však posledných 15. minút a skóre začalo narastať, keď sa opäť začala prejavovať naša výborná kondičná pripravenosť. V 76. minúte Dinga vysunul Lanka a jeho ideálnu prihrávku zužitkoval s prehľadom Vajagič 0:4. V 78. minúte sa presadil z otočky Lanko – 0:5. Potom sa individuálne ukázal Veselovský, vnikol do 16-ky a do protipohybu brankára zvýšil už na 0:6. Skóre zápasu uzavrel o minútu neskôr Vajagič hlavou po výbornom centri Vojvodu.

Domáci ani v druhom polčase neohrozili našu bránku a tak debutant Košárik si s prehľadom udržal čisté konto.

Komentár trénera:

Bez akéhokoľvek podcenenia a pri všetkej úcte, to bol pre mojich hráčov dobrý tréning. Hrali s chuťou a preniesli na ihrisko výsledok doterajšej prípravy.