FTC FIĽAKOVO VS. MŠK FOMAT MARTIN

FTC FIĽAKOVO
2 - 1
MŠK FOMAT MARTIN
27. mája 2018 - 17:00 štadión FTC Fiľakovo TIPOS III.LIGA STRED 25. KOLO
Match Statistics
FTC FIĽAKOVO
Kluby
MŠK FOMAT MARTIN
2
Goals
1
FTC FIĽAKOVO
Scorers
MŠK FOMAT MARTIN
1
Penalty
0


5
Žlté karty
3
0
Cervené karty
1

25. kolo – TIPOS III. liga Stred

2 : 1 (1:0)

-Góly:

9´- Vajagič.

-Zostava:

Hažer, Pálenčár, Stašík (C), Tomka, Lanko, Chovanec, Vojvoda, Jesenský, Boďa, Vajagič, Repáň.

-Náhradníci:

Klein, Cíger, Vukelič, Ihnatišin.

-Striedania:  

57´ Cíger           Boďa

62´ Klein          Tomka

78´ Vukelič      Repáň

-Tréneri:

Kuťka Vladimír, Vítek Vladimír .

-Komentár trénera:

Vedeli sme, že nás vo Fiľakove čaká ťažký zápas so súperom, ktorý sa zachraňuje a urobí všetko pre to, aby vyhral. Pripravovali sme na to v týždni hráčov, aby boli hlavne psychicky odolní. Napriek tomu sme dostali v zápase červenú kartu a súper zvíťazil len vďaka nasadeniu, bojovnosti a agresivite. Musím však povedať, že agresivita súpera bola za hranicou únosnosti. Doplatili sme na to aj zranenými hráčmi, čo ma mrzí najviac, pretože posledné obdobie pracujeme s veľmi úzkym kádrom, ktorý sa teraz ešte viac zúžil. Mali sme dobrý vstup do zápasu, strelili sme po rohovom kope vedúci gól Vajagičom, potom sme však prestali na ihrisku existovať. Súper nás pritlačil jednoduchými nakopávanými loptami, s ktorými sme si nedokázali poradiť a zaslúžene vyrovnal. Druhý polčas začal vylúčením Pálenčára po nezmyselnom faule pri súperovej 16-tke. Paradoxne v desiatich sme úplne v pohode odolávali tlaku súpera, prišla však posledná minúta a penalta, z ktorej súper rozhodol o víťazstve.

Dnes sme sa akoby zľakli niektorých zákrokov a nehrali sme kombinačný futbal, vytvorili sme si minimum gólových príležitostí. To čo však rozhodca toleroval domácim hráčom a netrestal ich je neakceptovateľné na tejto úrovni. Nezastávam sa hráčov, mali sa viac pobiť o víťazstvo, ale keď som videl šrámy na stehne Boďu, zranenie Tomku, či údery do tváre našich hráčov bez potrestania, tak sa človek zamýšľa nad zmyslom športu a dennodennej práce…

Ostávajú 4 kolá, aj napriek obrovským výpadkom sa ich budeme snažiť odohrať čo najlepšie. Hráme hneď v stredu s vedúcim mužstvo súťaže, s Banskou Bystricou, a hneď v sobotu opäť doma, s Tepličkou.

Video zo zápasu si môžete pozrieť tu.