!!! Dôležitý Oznam !!!

  • 16. marca 2020
  • Oznam
  • 411 Views

 

 

 

Vzhľadom k vyhláseniu vlády SR o obmedzeniach a zákazov z dôvodu šírenia sa nebezpečného Koronavírusu Covid-19 aj na území Slovenskej Republiky a z toho vyplývajúce obmedzenia a zákazy aj pre náš futbalový klub MŠK FOMAT Martin, je predĺžený Zákaz činnosti v klube MŠK FOMAT Martin. Zákaz sa týka akýchkoľvek tréningových činností, prebiehania ligových alebo prípravných stretnutí, sústredení a iných činností, pri ktorých by došlo k stretávaniu sa viacerých osôb na jednom mieste.

Tento zákaz je platný do odvolania!

Z horeuvedených dôvodov sú uzatvorené a uzamknuté aj priestory ihrísk s umelou trávou na ulici Hurbanová a v mestskej časti Martin-Pltníky. Napriek uzamknutiu týchto priestorov boli na nich pozorované maloleté osoby.

Preto dôrazne žiadame rodičov a mladých Fomaťákov: upozornite svoje deti aby tak viac nerobili, aké im hrozí nebezpečenstvo pri preliezaní vysokých plotov ihrísk, a z akého dôvodu sú tieto priestory UZAVRETÉ!

Prosíme vás: nepreliezajte ploty či zábrany ihrísk, nebehajte alebo nehrajte sa na umelej tráve, nezdržujte sa v týchto priestoroch!

Rešpektujte prosím: že priestory ihrísk sú súkromným priestorom a sú UZAVRETÉ!

 

Ďakujeme, že aj vy používate ochranné rúška, obmedzujete osobný kontakt, zdržiavate sa čo najviac doma, používate hygienické rukavice a že si často a dôkladne myjete ruky mydlom. Chránite tak svoje zdravie, a zdravie svojich blízkych.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *