DOČKALI SME SA

  • 18. apríla 2021
  • Oznam
  • 376 Views

Rozpis tréningov

Po mesiacoch čakania, domácich online tréningov a netrpezivého čakania na uvoľnenie opatrení, sme sa konečne dočkali. Na základe usmernenia SFZ k vyhláške ÚVZSR, ktoré nadobúda účinnosť v pondelok 19. apríla 20201, sa náš klub MŠK FOMAT Martin rozhodol obnoviť tréningovú činnosť. Stále sú však platné isté obmedzenia, ktoré je potrebné dodržiavať. Rozpis tréningov pre všetky kategórie a pre obe tréningové plochy nájdete v odkaze na konci tohto článku.

Podľa usmernenia SFZ sa bude trénovať v skupinách, na sektory rozdelenom ihrisku. Podrobnejšie informácie, resp. kompletné usmernenie SFZ nájdete na webovej stránke www.futbalsfz.sk, alebo pod týmto odkazom.
Dôležité: žiadame rodičov, aby rešpektovali nariadenia z usmernenia SFZ. Ďalej aby rodičia a hráči/hráčky brali na vedomie požiadavky klubu: Pokiaľ to bude možné, aby hráči/hráčky prišli na tréning už prezlečení. Žiadame hráčov a hráčky, ktorí/é trénujú na Pltníkoch, aby používali novopostavenú príjazdovú cestu od pivovaru Martinus, a nie „starú“ príjazdovú cestu od železničného podchodu, resp. od Tulipu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *