DÁVAŤ A NEDOSTAŤ

  • 16. októbra 2019
  • Oznam
  • 487 Views

TAK TOTO SA NESTÁVA ČASTO

Čo sa podarilo cez víkend štyrom najstarším ročníkom FOMATu, to sa nestáva často. Hráči mužov „Áčka“, Starší a Mladší dorastenci, a aj hráči starších žiakov ročník U 15 si zrejme cez posledný víkend povedali „Budeme iba dávať a žiadny nedostaneme“. Na skalopevné obrany narazili družstvá mužov z Námestova (muži si týmto výsledkom upevnili prvú pozíciu v tabuľke III. Ligy stred, a predĺžili sériu zápasov bez inkasovaného gólu na 4 ), dorastencov z Akadémie JUVENTUS Žilina (kde v náročnej dorasteneckej súťaži II. Liga Východ sú každé body cenné), no zrejme najcennejší skalp si vybojovali starší žiaci U15 proti „šošonom“ zo Žiliny (kedy sa im podarilo v tabuľke I.Ligy Starších žiakov preskočiť práve hráčov zo Žiliny. Bol to teda zápas o priebežné prvé miesto). Priaznivo sa vyvíjal aj zápas starších žiakov U14, keď cez polčas svietil výsledok 3:1 v náš prospech, no nakoniec sa náš súper tešil z tesného víťazstva. Otočil zápas vo svoj prospech ktorý skončil 3:4. Veríme, že nabudúce sa to našim hráčom do 14 rokov podarí.

Vráťme sa ale k husárskemu kúsku víťazných zápasov rečami čísel, a teda výsledkov. Tí, ktorí si už stihli prečítať výsledkový servis z predchádzajúceho týždňa už výsledky poznajú, ale my si ich radi pripomenieme ešte raz:

-Muži A-

MŠK FOMAT MARTIN   4 : 0 ( 2 : 0 )   MŠK NÁMESTOVO

-Starší dorast U19-

MŠK FOMAT MARTIN   2 : 0 ( 1 : 0 )   AKADÉMIA JUVENTUS ŽILINA

-Mladší dorast U17-

MŠK FOMAT MARTIN   2 : 0 ( 1 : 0 )   AKADÉMIA JUVENTUS ŽILINA

-Starší žiaci U15-

MŠK FOMAT MARTIN   1 : 0 ( 0 : 0 )   MŠK ŽILINA

 

Zvláštnosťou je, že všetci traja naši súperi sú zo Žilinského kraja,  a aj to, že všetky vyhraté zápasy boli z domácich trávnikov.

Pri týchto výsledkoch sa aj výsledkový servis píše z radosťou, veď chalani potešili nielen seba a trénerov, ale aj rodičov či fanúšikov Martinského futbalu.

Na záver len prianie, aby sa takýto kúsok podarilo zopakovať nie len vám, ale aj ďalším vekovým kategóriám klubu MŠK FOMAT Martin.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *