ĎAKUJEME, DMYTRO NIEMCHANINOV

  • 21. augusta 2022
  • Action
  • 166 Views

Dyma je už na Ukrajine

 

Dmytro, podobne ako aj druhý Ukrajinsky legionár z jarnej časti minulej sezóny Artem Radchenko, ukončil spoluprácu s našim klubom. Zatiaľ čo Artem do aktuálnej sezóny už nezasiahol, Dmytro odohral ešte jeden súťažný duel proti TJ Družstevník Veľké Ludince.

V jarnej časti súťaže TIPOS III.Liga-Stred strelil za FOMAT jeden gól a bol súčasťou obranných radov martinských futbalistov.  Keďže sa futbalová súťaž, aj keď s obmedzeniami, obnovuje aj v jeho rodnej krajine, rozhodol sa pokračovať vo svojej futbalovej kariére tam. Dohodol sa s klubom FC Miňaj, účastníkom najvyššej futbalovej súťaže.

Ďakujeme za služby, odhodlanie a profesionalitu, ktoré si pre martinský futbal odovzdal.

Dmytro zanechal pre martinčanov, Martin a FOMAT odkaz. Ním prejavuje veľkú vďačnosť za empatiu a ľudskosť, ktoré pociťoval počas niekoľko mesačného pobytu v našom meste:

 

„Chcem vysloviť veľké poďakovanie celému klubu za podporu mojej rodiny v tomto ťažkom období pre našu krajinu.Veľká vďaka patrí manažérom klubu, trénerom a hráčom, ktorí ma prijali veľmi srdečne a s láskou, môžem povedať veľa ako dobre sa všetci správali k mojej rodine, Za našu rodinu zostane Martin v našich srdciach na celý život a špeciálne ďakujem fanúšikom, s ktorými mám skvelý vzťah.“

Nám už neostáva nič iné, ako ti popriať do života len to najlepšie, nech sa darí tebe a aj tvojej rodine, a samozrejme skorý mier v tvojej rodnej krajine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *