DAJ COVIDU GÓL

  • 23. apríla 2020
  • Action
  • 783 Views

Projekt Slovenského Futbalového Zväzu

Slovenský Futbalový zväz naštartoval projekt „Daj Covidu Gól“, ktorý je podobný našej aktuálnej výzve „Som Doma – Trénujem Doma“. V prípade, že sa chcete zapojiť do projektu SFZ, alebo chcete vedieť viac o tomto projekte, prosím kliknite na následujúci link: DAJ COVIDU GÓL

 

 

SFZ prichádza s iniciatívou v podobe projektu „Daj COVID-u gól“. Výzva využiť čas a energiu v období, keď sme v dôsledku opatrení v boji s koronavírusom museli opustiť tradičné ihriská a športoviská, je adresovaná najmä mladým futbalistom, futbalistkám, ale aj širšej športovej verejnosti. „Trénuj a bav sa futbalom v izbe, na dvore, či na ulici“ – je odkaz zástupcov SFZ, ktorí neváhali natočiť pre vás videá zo svojich domovov so svojimi deťmi. V rámci tohto projektu chceme verejnosti priblížiť aj športové aktivity našich reprezentantov a spôsob, akým sa im podarilo vysporiadať s domácou karanténou v tomto ťažkom období.

Zdroj: www.futbalsfz.sk

 

Aj my vo FOMATe ostávame doma, používame rúška či respirátory vždy keď musíme vyjsť von, často si umývame a dezinfikujeme ruky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *