BESEDA S DEŤMI

  • 30. októbra 2019
  • Action
  • 537 Views

Beseda s deťmi z Centra pre deti a rodiny Martin a Necpaly

V utorok 29.10. v podvečerných hodinách sa tréner A-mužstva Pavol Šuhaj, hráči mužov Tomáš Stašík a Christián Chovanec, a manažér klubu Matej Nosek zúčastnili besedy v Centre pre deti a rodiny Martin.

S myšlienkou organizácie tejto príjemnej udalosti oslovila náš futbalový klub pani Mgr. Monika Stašíková, sociálna pracovníčka CDR Martin. Po osobnom stretnutí s manažérom klubu bolo jasné, že stretnutie s deťmi zorganizujeme v krátkej dobe a bez najmenších problémov.

Besedy sa zúčastnili deti z Centra pre deti a rodiny Martin a Necpaly. Veríme, že pre všetky deti bola táto jeden a pól hodiny trvajúca beseda motivačná, poučná a zábavná zároveň.

Na záver besedy sme deti pozvali na posledný majstrovský zápas jesene proti Fiľakovu, pre každého rozdali malé lopty ktoré im venoval náš partner Quickshop.sk, a samozrejme rozdali aj pár podpisov.

Aj náš klub vie rozdávať radosť, a tej bolo na našej spoločnej besede na rozdávanie. Veď posúďte sami po vzhliadnutí priloženej fotogalérie. Teší nás každé pozvanie na podobné akcie, kde hlavnú úlohu hrajú najmä deti. Jedno srdce, jeden tím!

Ďakujeme za pozvanie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *