Balkánska spolupráca nám zaistila bodík

(MUŽI)

MŠK Fomat Martin – Duslo Šaľa 1:1 (0:1)

Góly: 89. Gajinov –  20 Hudák ŽK: 62. T. Ďungel, 67. Satina – 71. Tóth, 90. Borovský  Rozhodovali: Bláha – Lauer, Poruban Diváci: 210.

Zostava MŠK Fomat Martin: Ďuríček – Siva, Satina (81. Lukášik), Kliuchikov (68. Todorovič), Mlynár (88. Ondruš), Ceniga, Girman, T. Ďungel, Kračmer , Gajinov, Cíger (68. Štrkáč)
Tréner: A. Romančík, B. Rzeszoto.

Zostava Duslo Šaľa: Gregor – Hučko, Delov, Sedláček (79. Čiernik), Krivošík, Kotlár, Borovský, Kochan, Hudák (70. Radványi), Tóth, T. Hučko (61. Rodriguez)
Tréner: M. Šarmír, G. Vrba

V príjemnom počasí sme videli kvalitný zápas dvoch mužstiev z vrchnej časti tabuľky. V úvode sme mali viac z hry my, po jednom z našich rohov zvonilo brvno gólmana Gregora po hlavičke Sivu. Hostia hrozili zo štandardiek, v 20. minúte sa ujali vedenia po rohovom kope, keď sa zo vzduchu dokázal presadiť Michal Hudák . Druhý polčas priniesol opäť kvalitný futbal, obe mužstvá sa snažili o rýchle brejky a diváci sa mali na čo pozerať. Hostia mali výborný pressing, no našim chlapcom sa podarilo dobiť ich obranný val v 89. minúte, keď po Srbskej spolupráci našiel Todorovič Gajinova a ten krásnym lobom vyrovnal! Hostia ešte v závere strelili aj druhý gól, no ten padol po postavení mimo hry a ich radosť bola predčasná. Pochváliť treba celé naše mužstvo za túžbu po vyrovnaní, no najmä našich mladíkov Todoroviča, Štrkáča, Lukášika či Ondruša, ktorí naskočili do zápasu a na ihrisku sa vôbec nestratili. Len tak ďalej chlapci! Martinčania najbližšie pocestujú do Bratislavskej Rače, ktorú navštívia 14.4. v nedeľu predpoludním. Výkop tohto zápasu bude 10:30.