IFTM-Memoriál Jaroslava Tarabu

Pripravujeme 7. ročník letného turnaja – 27. 6. 2020

 

Radi by sme Vás pozvali na v poradí siedmy ročník Medzinárodného Futbalového Turnaja Martin (v skratke IFTM) – Memoriál Jaroslava Tarabu. Turnaj, ktorý predstavujeme od roku 2013, je určený pre najstaršiu prípravku U11. Vo svojej, zatiaľ ešte stále krátkej histórií sa môže tešiť zájmu a účasti klubov zo Slovenska (napríklad zo Žilina, Popradu, Ružomberka, Košíc, Dubnice, Bratislavy, Pohronia, Banskej Bystrice, a iných), Čiech (Třinec, Vítkovice), Poľska (Kalisz, Ostrów), Maďarska (Békescsaba) a Srbska (Petrovec).

Každým rokom sa snažíme turnaj zlepšovať: podmienky pre hráčov, herný systém, priestory pre oddych či osvieženie, ubytovanie a stravu, technické vychytávky (dron, online sledovanie výsledkov). To, že sa kluby na náš turnaj prihlasujú už v predstihu, je znakom, že turnaj je na dobrej úrovni. Svedčia o tom aj  bezpočetné spätné väzby a poďakovania od rodičov či trénerov z rôznych klubov. My však chceme každým rokom napredovať a dať do turnaja každým rokom zas o čosi viac.

Pozvánku na turnaj si môžete stiahnuť tu:

Pozvánka IFTM

Promovideo z nášho turnaja si môžete pozrieť tu:

Všetky potrebné informácie ohľadom turnaja nájdete priamo v pozvánke, kde nájdete aj informácie o histórii turnaja či kontaktoch pre prihlásenie sa na turnaj.

Kluby, ktoré sa už na turnaj prihlásili:

  • FK Železiarne Podbrezová
  • FK Dubnica nad Váhom
  • FKM Karlova Ves
  • Výber Turčianskeho Futbalového zväzu – U11
  • FK Třinec

Tešíme sa na vašu účasť

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *