20. mája 2018 - 17:00 Ihrisko Žabokreky TIPOS III.LIGA STRED 24. kolo

0

24. kolo – TIPOS III. liga Stred

2 : 1 (1:0)

-Góly:

18´- Vojvoda, 82´- Tomka.

-Zostava:

Ihnatišin, Pálenčár, Stašík (C), Jesenský, Boďa, Vojvoda, Vajagič, Repáň, Tomka, Chovanec, Lanko.

-Náhradníci:

Virec, Cíger, Vukelič, Hažer.

-Striedania:

70´ Cíger          Boďa

78´ Vukelič      Repáň

– Tréneri:

Kuťka Vladimír, Vítek Vladimír .

-Komentár trénera:

Zápas obojstranne veľmi dobrej úrovne. Obe mužstvá boli viac zamerané na útočenie, preto sa hral veľmi dobrý futbal. O výsledku a víťazstve sme rozhodli až v závere po krásnom góle z priameho kopu. Z našej strany bol výborný hlavne prvý polčas, kedy sme si vytvorili 6-7 možností na gól, bohužiaľ sme strelili len jeden a tak bol zápas stále otvorený. Musím povedať, že aj súper mal 3 možnosti dať gól, takže prvému polčasu by svedčal skôr výsledok 5:2. Druhý polčas sme chceli pokračovať v podobnom duchu a streliť druhý upokojujúci gól. Stal sa však opak, dostali sme relatívne lacný gól. Od tohto momentu začal mať súper hernú prevahu, nevytvoril si však žiadne vyložené gólové možnosti. My sme v závere dali Tomkom krásny gól z priameho kopu. Súper mal následne výbornú možnosť vyrovnať, avšak skóre sa už nemenilo. No a v závere zápasu ešte nepremenil tutovku Vukelič.

Neviem posúdiť, či je víťazstvo zaslúžené, strelili sme však o gól viac ako súper a preto berieme všetky tri body my. Hlavne prvý polčas určite spĺňal prísne parametre, hrali sme výborne, súper sa tiež pričinil o pekný futbal. Chýbali však góly. Chýbalo to, čo sa nám podarilo v Žarnovici, kde sme odskočili súperovi o 3 góly a zápas bol jednoznačný. Samozrejme 1:0 je zradný náskok, súper vyrovnal a potom mal herne navrch. Teší ma víťazstvo a hlavne mám radosť, keď hráme taký futbal ako v prvom polčase.