Dorast v II.Lige

Dorastenci si poradili so súperom z Lipian

V sobotu odohrali obe dorastenecké mužstvá zápasy 3. kola II. dorasteneckej ligy – Východ. Ich súperom bolo družstvo ŠK Odeva Lipany, a v oboch prípadoch naši chalani bodovali naplno. Kým starší dorast vyhral najtesnejším výsledkom 1:0 (polčas 0:0) po góle Nikodéma Staša zo 61. minúty, tak v zápase mladšieho dorastu sme videli až štyri góly. Už v siedmej minúte svietilo na tabuli skóre 2:1 keď sa presne trafili domáci hráči Pavlík a Jadroň v 2., resp. v 7. minúte. Potom sa strelci na dlho odmlčali, a jediná korekcia výsledku prišla až v 68. minúte, kedy presne zamieril Alex Maroš. Výsledok zápasu je teda 3:1 a po treťom kole sa nachádzajú na druhom mieste so ziskom 9. bodov a skóre 12:2.

Najbližšie čaká naše U17-ky a U19-ky zápas v túto sobotu 22. augusta, na ihrisku v Spišskej novej Vsi proti rovesníkom z miestneho FK.

Foto zo zápasov: R. Coufal.